STUDENCI WIDOCZNI NA RYNKU PRACY: Konkurs na staż w agencji marketingu internetowego widoczni

Daj sobie szansę

Konkurs „Studenci widoczni na rynku pracy” skierowany jest do studentów poznańskich uczelni, w szczególności do wydziałów o profilu marketingowym. Jak podkreśla organizator, szanse na wygraną mają studenci, którzy wykażą zainteresowanie zagadnieniami marketingu online i gotowość do nauki.

W naszej firmie w roli wysoko wykwalifikowanych specjalistów marketingu online, pracują osoby po studiach o różnym profilu – od humanistycznych po ścisłe. Każdy nowy pracownik przechodzi intensywne przeszkolenie, a na co dzień może liczyć na wsparcie osób o większym stażu pracy.” – mówi Anna Zalewska z agencji widoczni. „Bardziej niż kierunek ukończonych studiów, liczą się więc predyspozycje do szybkiego przyswajania sobie wiedzy oraz realizowania zadań zgodnie z określonymi wytycznymi.”

Start konkursu – 10 maja!

Konkurs rozpoczyna się 10 maja i odbędzie się w dwóch etapach:

  • zgłoszeń osobowych – wyślij nam kilka słów o sobie: co studiujesz, czym się interesujesz, jakie masz umiejętności i predyspozycje. Napisz też krótko, dlaczego chcesz podjąć staż w naszej agencji.
  • zadania – 10 osób wyłonionych w pierwszym etapie otrzyma zadanie konkursowe

Nagrodą jest miesięczny bezpłatny staż w agencji. Najlepszy student będzie szkolił się pod okiem doświadczonych ekspertów, a także wykorzystywał nowo nabytą wiedzę w praktyce. Staż przygotowuje do pracy na stanowisku obejmującym takie zadania jak:

  • pozycjonowanie stron w Google
  • realizacja kampanii reklamowych w Adwords i na Facebooku
  • content marketing i dystrybucja treści online
  • analityka internetowa z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi

Na koniec stażu student otrzyma certyfikat potwierdzający nabytą wiedzę. Student ma również zapewnione uczestnictwo w kolejnej rekrutacji do pracy w agencji widoczni.

Na zgłoszenia czekamy do 25 maja

Więcej o konkursie, na stronie widoczni.com/konkurs-dla-studentow

Widoczni to wiodąca agencja marketingu internetowego z Poznania, która istnieje na polskim rynku od 1999 roku. Zapewnia kompleksową obsługę firm w procesie budowy wizerunku i promocji w sieci.

Doświadczony zespół ekspertów, najnowsze technologie i pasja do marketingu sprawiają, że każda kampania prowadzona przez agencję widoczni generuje realne zyski dla klienta.

„Nasze kampanie finansują się same.”

Dodaj komentarz