Kolejni artyści na Polibuda Open Air

Maj już blisko, a to oznacza, że już prawie rok upłynął od najwspanialszych festiwalów muzycznych w Poznaniu. Oznacza to również, że już niebawem będziemy mogli przeżyć te niezapomniane chwile  ponownie.

Wielkimi krokami zbliża się 11 maja, a wraz z nim 13 edycja Polibuda Open Air. Kto w zeszłym roku bawił się pod sceną podczas koncertu Kalwi&Remi, w tym roku będzie miał okazję to powtórzyć, lecz tym razem w rytm muzyki elektronicznej innego polskiego klasyka ­­– C-Boola.

Koordynatorzy POA podczas dzisiejszej konferencji prasowej zapowiedzieli kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas drugiego dnia Festiwalu. Są to:

Crank The Tunes*

Snowblind*

Nowy Kochanek*

Wciąż jeszcze można zgłosić się do Straży Studenckiej. Jak zapewniają organizatorzy „nie jest to ciężka praca, a zapewnia dużo radości i satysfakcji. Nieważny jest twój wzrost, siła czy płeć. Jedyne co istotne, to chęć do działania!”.

Podajemy link do formularza zgłoszeniowego http://goo.gl/forms/4xrKmYXC9p

Dobrej imprezie zazwyczaj towarzyszy też dobry before, który odbędzie się już 25 kwietnia od godziny 21:00 w klubie Van Diesel i Maracana. Zapraszamy!

Organizatorami POA są:
– Politechnika Poznańska

– Samorząd Studentów Politechniki Poznańskiej

– Fundacja Jeden Uniwersytet

———————————————————————————————————————————————————–

*Crank The Tunes – zespół założony został w grudniu 2013. Przez 2017 rok zespół szlifował materiał do swojej debiutanckiej EP-ki. Na przełomie lipca i października 2017 CTT nagrało swoje debiutanckie demo „Konstrukcja” Zespół doczekał się klipu do tytułowej piosenki pod koniec listopada 2017. W grudniu 2017 CTT wydało swoją debiutancką EP „Konstrukcja”.

*Snowblind –  zespół powstał pod koniec 2013 roku. Od początku działalności kapela skupia się na tworzeniu własnego materiału. Muzyka, którą prezentuje to mieszanka hard rocka, grunge’u z elementami metalu. Do największych sukcesów zespołu można zaliczyć udział w finale konkursów takich, jak „Akademia Rocka”, „Stage4You” oraz „Skoda Auto Muzyka 2016”, a także występ na głównej scenie podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Częstochowie. W ostatnim czasie Snowblind zostało wyróżnione nagrodą Zespołu Tygodnia w plebiscycie organizowanym przez Fabrykę Zespołów.

*Nocny Kochanek – polski zespół heavymetalowy założony w Warszawie w 2012 roku. Muzykę Nocnego Kochanka należy określić mianem tradycyjnego heavy metalu typowego dla takich zespołów jak Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath czy Saxon. W roku 2016 Nocny Kochanek wystąpił na XXII Przystanku Woodstock na scenie „Viva Kultura w pokojowej wiosce Kriszny. W roku 2017 Nocny Kochanek wygrał eliminacje do XXIII Przystanku Woodstock i wystąpił na Dużej Scenie otwierając trzeci dzień koncertów.

Dodaj komentarz