Tak dla wiedzy! Festiwal Seksualności trwa

Festiwal Seksualności trwa od 10 do 16 maja. Źródło: materiały prasowe KNS Uniwersytetu SWPS w Poznaniu

Choć temat seksualności człowieka jest czymś naturalnym, to mimo to wciąż stanowi tabu. Dla tych, którzy mają dość niedomówień w tym obszarze tematycznym, z pomocą przychodzi Koło Naukowe Seksuologii Uniwersytetu SWPS w Poznaniu.

Wczoraj rozpoczęła się I edycja Festiwalu Seksualności i potrwa aż do 16 maja. W ramach tego wydarzenia przedstawiciele KNS Uniwersytetu SWPS w Poznaniu przygotowali serię ciekawych spotkań ze specjalistami w dziedzinie seksualności, nauki i psychologii. Każdego popołudnia uczestnicy Festiwalu mogą obejrzeć rozmowy na tematy związane z szeroko pojętą seksualnością człowieka, a także zadawać nurtujące ich pytania ekspertom. Wydarzenie w całości odbywa się online, a udział w nim jest bezpłatny.

Podczas Festiwalu będą poruszane takie tematy jak: „Różnorodne formy relacji”, „Postrzeganie ciała a seksualność”, „Kobieca seksualność”, czy „Niekonwencjonalne formy seksualności”. Prelegentkami będą m.in. dr Katarzyna Grunt-Mejer, prof. Katarzyna Waszyńska, dr Agata Loewe oraz Marta Niedźwiecka.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej, wraz z Kołem Naukowym Seksuologii Uniwersytetu SWPS w Poznaniu serdecznie zapraszamy na wydarzenie na Facebooku „Festiwal Seksualności 2021”. Nie może Was tam zabraknąć!

Oliwia TROJANOWSKA