[LIVE] Walka o Wyszyńskiego rozpoczęta. Transferowa saga zdaje się nie mieć końca

Po naszym wpisie o wycofaniu się z rozgrywek o Puchar Dziekana WNPID drużyny Stosunkowo Dobrych w sieci zawrzało. Pojawiają się kolejne oferty,  a sam zainteresowany przyznał, że ofertę złożyło mu także Debellatio. Z kolei na facebook’u zainteresowanie pozyskaniem Krzysztofa wyraził inny Krzysztof, a mianowicie kapitan/menadżer/boss F’nF’u, czyli Krzysztof Nalepa. Z tej okazji przygotowaliśmy sondaż. Gdzie Waszym zdaniem przejdzie Krzysztof Wyszyński? (Nie bierzemy pod uwagę opcji zakończenia kariery przez Krzyśka, bądź zakończenia kariery Krzyśka przez prof. Mazurczaka)

10:34 Debellatio wydało oświadczenie:

 Debellatio dementuje wszelkie plotki o zainteresowaniu pozyskaniem tego zawodnika. Jako klub z tradycjami, nie mamy zamiaru uczestniczyć w tym przedstawieniu, reżyserowanym przez agenta zawodnika, a służącym sztucznemu podbijaniu ceny. Takie zachowanie psuje rynek transferowy na WNPiD i nie sprzyja zdrowej rywalizacji na boisku. Cytując klasyka: „A dlaczego nie Barcelona?”

1:34 F’n’F na godzinę 10:00 zwołał konferencję prasową. oficjalnym powodem ma być prezentacja nowego zawodnika… Jakoś nie chce nam się w to wierzyć, wszak Krzysztof Nalepa to świetny zgrywus.

o:58 Do walki o Krzysztofa włączyło się także PSV Eindhoven. Pod pozorem międzynarodowego turnieju studentów chcą ściągnąć sympatycznego snajpera. Takie oto maile znaleźli studenci UAM w swoich skrzynkach odbiorczych:

Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, zespół Ekstraligi Futsalu Kobiet AZS UAM Poznań oraz Fundacja Aktywny Uniwersytet zapraszają wszystkich chętnych na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej kobiet i mężczyzn w Holandii (Eindhoven).

Nie oszukujmy się. Nie chodzi o żaden turniej…

0:47  Sprawa transferu Krzysztofa Wyszyńskiego odbiła się szerokim echem także w Europie i na terenie byłego Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. Michel Platini w specjalnej depeszy przesłanej do dziekanatu WNPiD przyznał, że niecierpliwie czeka na rozstrzygnięcie w tej sprawie. Szef UEFA podkreślił też, że „bardzo ceni sobie piłkarskie umiejętności Krzysztofa, a tak znanego Wyszyńskiego, Polska nie miała od czasów Prymasa Tysiąclecia”

0:38 Papież Franciszek podkreślił podczas wieczornych nabożeństw w Kaplicy Sykstyńskiej, że w tym marketingowym pędzie nie można zapominać, że obiektem transferu jest człowiek, a nie przedmiot (PAP)

0:34 Nieoficjalnie udało nam  się dowiedzieć, że właścicielem połowy praw do karty zawodniczej Krzysztofa Wyszyńskiego jest prof. Witold Mazurczak….

0:25 Tymczasem na tweeterze…

tweet1

 

0:16 Jednak nie będzie jeszcze oświadczenia ze strony Bogulatora. W tej chwili rzecznik prasowy dzielnej drużyny z Izochwały- Konrad Witkowski- poinformował nas, że z samego rana zbierze się w trybie pilnym zarząd klubu oraz rada nadzorcza Bogulatora. Coś jednak jest na rzczy.

0:04 Czekamy na informacje ze sztabu Bogulatora. Poza tym widziano wczoraj na wnpidowskim patio Wyszyńskiego wesoło rozmawiającego z Mateuszem Lubańskim z Bogulatora. Czyżby jednak Izochwała?

23:58 Oficjalne stanowisko Sztang UAM:

W Sztangach sytuacja wygląda następująco: Działacze dwoją się i troją w jaki sposób mieliby pogodzić fakt ewentualnego przyjścia supersnajpera Krzysztofa z obecnością w drużynie ultragwiazdy Jankulovskiego Pawła. Od dawna wiadomo, że to wychowanek klubu należącego do Szymona Czetowicza jest najważniejszy. To „Jankes” jest królem strzelców i znów nim będzie,to on podobnie jak Messi poleca zawodników, to on podobnie jak Grosicki przepierdala siano w kasynie i to on podobnie jak Małecki gdy ma kontuzje prowadzi doping w młynie. Ptaszki ćwierkają, że gdy transfer Krzysztofa zostanie sfinalizowany zarząd zadba o nowy, kosmiczny kontrakt dla Pawła. Sytuacja a’la CR7 i Bale ( Analogicznie PJ7 i KW69  ) Jak to się potoczy? Negocjacje trwają.

 

 

Dodaj komentarz