Spotkanie z pracą

targi pracy

Dni Kariery to targi pracy, praktyk i staży organizowane w Poznaniu od ponad 20 lat. Jesienna edycja odbędzie się 21 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich, gdzie będzie można spotkać ponad 30 wystawców.

Dzięki podobnym wydarzeniom znalezienie pracy może stać się prostsze. Przedstawiciele dużych firm, które pojawią się na targach pracy, coraz częściej zatrudniają młode osoby, dając im możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia. W ich ofercie znajdują się propozycje dla specjalistów m.in. z branży bankowości, finansów, IT, HR czy marketingu.

Dni Kariery to okazja do osobistego spotkania z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami. Na spotkaniu przedstawione zostaną oferty pracy, praktyk i staży dla studentów oraz absolwentów szkół wyższych. Uczestnicy mogą uzyskać kluczowe informacje dotyczące procesów rekrutacji, a także oczekiwań firmy. Odwiedzający będą mogli także skonsultować swoje CV ze specjalistą w otwartej strefie doradztwa. W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 6000 osób.

Organizatorem wydarzenia są studenci z AIESEC Poznań. AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatu, docierając do 126 rajów i terytoriów. W Polsce obecni są w 17 największych ośrodkach akademickich. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie dnikariery.pl/poznan. Kto wie, może tym razem to Ty znajdziesz pracę?

Dodaj komentarz