Kto będzie pierwszym headlinerem na Orange 2017?

Źródło: materiały prasowe

Źródło: materiały prasowe

Świetny prezent na mikołajki sprawili wszystkim fanom muzyki organizatorzy Orange Warsaw Festival. Dziś w godzinach południowych poznaliśmy pierwszego headlinera. Jest nim Imagine Dragons! Kolejna edycja obędzie się w dniach 2 i 3 czerwca.

 O pierwszym ogłoszeniu dowiedzieliśmy się w dość nietypowy sposób – można było je przeczytać na szczycie wieżowca Warsaw Spire. Informacja cyfrowo przewijała się na górnych piętrach drapacza chmur.

 Wszystkim miłośnikom indierockowego brzmienia zespół Imagine Dragons jest z pewnością znany. Powstał w Las Vegas w 2009 roku z inicjatywy wokalisty Dana Reynoldsa i gitarzysty Wayne’a Sermona. Muzycy zdobyli popularność za sprawą ich debiutanckiego albumu „Night Visions”. To właśnie z niego pochodzą radiowe hity – „Radioactive”, „Demons” czy „It’s Time”. Billboard nazwał ich jako jednych z „najbardziej jasnych, nowych gwiazd 2012 roku”. W roku 2015 wydali swoją drugą płytę, „Smoke + Mirrors” („I Bet My Life”, „Gold”). Oba albumy zyskały uznanie na całym świecie. Zespół ma na swoim koncie wiele nominacji, a nawet statuetkę Grammy.

 Amerykański band po raz drugi zagra w Polsce. 2.02.2016r. Imagine Dragons pojawili się w łódzkiej Atlas Arenie, gdzie dali show promujące „Smoke + Mirrors”. Energia z jaką gra zespół z pewnością przyciągnie tłumy fanów także i na festiwal.

 Orange Warsaw Festival odbywa się w stolicy od roku 2008. Dotychczas mogliśmy uczestniczyli w koncertach Beyoncé, The Offspring, Linkin Park, Bastille, Kings of Leon, The Kooks, Nelly Furtado czy Skunk Anansie.

 W 2016 roku na warszawskim Służewcu pojawili się m.in: Tom Odell, Lana Del Rey, Skrillex i Die Antwoord. Organizatorzy ze swoim dzisiejszym ogłoszeniem zaczęli trafnie i mocno – zobaczymy czy okrągła, dziesiąta edycja dorówna zeszłorocznej.

 Bilety na to muzyczne wydarzenie będą dostępne w sprzedaży od jutra, 6.12.2016r. od godziny 12.00. Fani będą mogli wybierać różne kombinacje biletowe, a klienci Orange mają możliwość skorzystania ze zniżki 15%. Do 15.12.2016r. obowiązuje karnet „Early Bird”, za który zapłaci się mniej, bo 349zł. Jeśli Wasz św. Mikołaj jest hojny i działa last minute – już wiecie o co go poprosić.

Julia KRYŚLAK

Dodaj komentarz