KU AZS UAM Poznań z kolejnym trofeum!

023 Podopieczne trenera Wojciecha Weissa zostały mistrzyniami Polski seniorek, czym zapewniły sobie kolejne trofeum w trwającym sezonie. Poznańska drużyna futsalowa wzięła udział w turnieju Final Four Ekstraligi Futsalu Kobiet, który odbył się w dniach 27-28.02.

Dzięki zwycięstwu w meczu finałowym z AZS UJ Kraków „Orzełki Weissa” zapewniły sobie kolejny w trwającym sezonie puchar i zostały mistrzem Polski. W najważniejszym spotkaniu rozgrywek poznanianki zwyciężyły 2:1. Ten sukces jest już trzecim triumfem w sezonie 2015/2016.

12802814_1220825014613913_4769712621987240176_n

Wcześniej zawodniczki KU AZS UAM wygrały Akademickie Mistrzostwa Polski i Wielkopolski. Zwycięski skład w turnieju Final Four budowało 13 dziewczyn: Dominika Dewicka, Emilia Krajewska, Laura Czudzińska, Alicja Busza, Marta Zielińska, Paula Fronczak, Monika Marczak, Alicja Zając, Agnieszka Grzechowiak, Adriana Sikora, Marta Kosiorek, Patrycja Zawłocka oraz Karolina Grześkowiak. Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju przyznano Monice Marczak.