Wrócić z tarczą i pieniędzmi

Najzdolniejsi poznańscy uczeni broniący tytułu magistra albo doktora mają w tym roku okazję, by po napisaniu pracy – poza obronieniem naukowego stopnia – otrzymać niemałą nagrodę pieniężną. Wszystko za sprawą XV już edycji organizowanych przez Miasto Poznań konkursów „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską” i „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę magisterską”.

Celem konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie obronione na poznańskich uczelniach i w poznańskich placówkach naukowych jest zaangażowanie młodych talentów na rzecz rozwoju miasta oraz promowanie ich osiągnięć. Stąd też do konkursu mogą być zgłaszane prace z dziedzin i dyscyplin nauki, które mogą znaleźć zastosowanie w funkcjonowaniu, rozwoju lub promocji Poznania.

Na autorów i autorki trzech najlepszych prac doktorskich czekają równorzędne nagrody w wysokości 8000 zł, a na autorów
i autorki trzech najlepszych prac magisterskich trzy równorzędne nagrody w wysokości 4000 zł. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 15 listopada 2018 roku.

Wszystkie niezbędne informacje nt. regulaminu oraz wniosek zgłoszeniowy znajdują się pod tym linkiem. Pytania dotyczące zgłoszeń i przebiegu konkursu można kierować pod adres mailowy: akademickipoznan@um.poznan.pl

Jakub SZUSTAKOWSKI

Dodaj komentarz