Kindernalia – najdłuższy Dzień Dziecka

Grafika promocyjna Kindernaliów

Dzień Dziecka to okres w roku, w którym wszyscy możemy sobie pozwolić na powrót do dzieciństwa. Kindernalia natomiast to wydarzenie, które wydłuża ten wyjątkowy czas o ponad miesiąc! Najdłuższy festiwal w kraju organizowany z okazji Dnia Dziecka rozpoczął się 3 maja.

Kindernalia to zabawa dla każdego. Zarówno dzieci, jak i ci nieco starsi uczestnicy festiwalu znajdą tu coś dla siebie. Już od czterech lat imprezę tworzą reprezentanci poznańskiej społeczności akademickiej. Studenci chętnie angażują się w tworzenie zabaw i atrakcji dla najmłodszych. W ubiegłym roku, ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, po raz pierwszy festiwal w całości został przeniesiony do internetu. Uczestnicy wydarzenia mogą rozwijać swoje zainteresowania i bawiąc się uczyć nowych rzeczy. Czekają na nich między innymi zabawy ruchowe, gotowanie i różnego rodzaju łamigłówki.

Kindernalia bawią i uczą. Źródło: Materiały prasowe Kindernaliów

Tegoroczne Kindernalia również odbywają się w formie zdalnej. Festiwal rozpoczął się 3 maja i potrwa do 13 czerwca.  Pragniesz na nowo poczuć się dzieckiem? A może chcesz zapewnić wartościową rozrywkę swoim podopiecznym? Organizatorzy Kindernaliów wszystkich chętnych zapraszają do wspólnej zabawy! Na uczestników czeka mnóstwo wrażeń i atrakcji, a do festiwalu można przyłączyć się w każdej chwili! Zainteresowani? Odwiedźcie koniecznie oficjalny fanpage Kindernaliów na Facebooku.

Izabela SULOWSKA